AVALEHT

ÜHINGUST

ÜRITUSED

PROJEKTID


PARTNERID


TOETAJAD


LIIKMEKS
ASTUMINE
 

 

PIVAROOTSI LAAGER
07.-12.JUUNI
Teema: OLE MINU SÕBER!

Selle aasta lastelaagris räägime palju sõpradest ja sõprusest. Kes on minu sõbrad, kuidas hoida sõpru ja olla ise hea kaaslane, mida põnevat saab teha  koos sõpradega ja kuidas lahendada tüli oma parima semuga?

Töötubades harutame lahti sõpruse sõlmed, meisterdame talgikivist kingitusi, õpime koos kaaslastega line- tantsu, teeme näomaalinguid ja õpime andma esmaabi.

Lisaks sellele saab ennast proovile panna  karate töötoas, osaleda foorumteatris, katsetada trükipressiga postkaartide meisterdamist ning teha koos sõbraga kunsti.
 
Loomulikult saab laagris  sportida – rahavastepall, teatevõistlused, jooksumängud ja lustakad jõuproovid  kuuluvad iga päeva juurde.

Ekskursioonibuss sõidutab meid seekord Muhumaale. Uudistame ringi Muhu puidukojas, külastame Muhu muuseumit ja osaleme toredas programmis, kus saame selgeks vanaaegsed ringmängud, kaltsutite meisterdamise, sõbrapaela punumise, puutöö ja herbaariumi tegemise.
Muhu jaanalindudega tahame ka tutvust sobitada.

Laagri õhtused programmid on põnevad. Esineda saab nii üksinda kui koos meeskonnaga.
Fatnaasiriikide olümpiamängud, aaretejaht, elavad postkaardid ja loovuspidu,  kus lavale võib astuda tantsides, lauldes või hoopis mustkunsti tehes. Särada saab ikka sellega, mis  kõige paremini välja tuleb, olgu selleks siis  kukerpallid või hoopis tiritamm!

Laupäeval, 12.juunil kell 12.00 ootame külla kõiki vanemaid ja õdesid-vendi, et saaksime Teile näidata laagris valminud toredaid kunstitöid, uusi tantsusamme, sportlikke etteasteid ja palju muud põnevat.
Loomulikult tahame koos Teiega võistu laulda, pidada maha ühe vahva teatevõistluse ning mängida mõned toredad mängud.

 

                                   KOHTUMISENI PIVAROOTSIS!