AVALEHT

ÜHINGUST

ÜRITUSED

PROJEKTID


PARTNERID


TOETAJAD


LIIKMEKS
ASTUMINE
 
PIVAROOTSI LAAGER (registreerumisinfo)
16.-21.juuni
Teema: MEREINIMESED

Selle aasta lastelaagris räägime merest ja merega seonduvast.

Töötubades saab enda oskused proovile panna väikese puupaadi, ankru ja õnge meisterdamisel, katsetada kätt meremaali ja pilliroost pildi loomisel, õppida selgeks vihmapilli ja merekivist kaelaehte tegemine ning mereröövli mütsi valmistamine.

Loomulikult saab laagris sportida – rahvastepall, teatevõistlused, jooksumängud ja lustakad jõuproovid kuuluvad iga päeva juurde.

Laagrile tuleb külla teater „Vandersellid“, kes mitte ainult ei anna etendust, vaid kaasab sinna ka publiku. Vihmasadu, tuul ja torm – just sellised taustahelid jääavad pealtvaatajate kanda.

Laagri õhtused programmid on põnevad. Julgemad saavad esineda, häbelikumad kaasa elada.
Publiku ette saab astuda nii koos meeskonnaga kui üksinda.
Mereröövlite pidu, merekuninga- ja kuninganna valimised, mereteemaline viktoriin ja sõnaseletusmäng, need on ainult mõned näited eesootavatest õhtustest tegemistest.

Kindlasti sõidame väiksele ekskursioonile Matsalu Rahvusparki, kus matkame , ronime vaatetorni ja teeme paadisõidu Kasari jõel.

Laagri esimene päev, laupäev, 16.juuni, on PEREPÄEV.
Seekord palume, et ema ja isa tooksid ise lapse laagrisse.
Ikka selleks, et nad saaksid vaadata, kus pivarootslased söövad ja magavad, tutvuksid kasvatajatega, uudistaksid ringi laagri territooriumil.
PEREPÄEVAL löövad emad – isad kaasa nii laagri reeglite koostamisel kui nende ettekandmisel, rääkimata laagrilaulu loomisest ja erinevatest töötubadest.                                

KOHTUMISENI PIVAROOTSIS!

pivarootsi12