AVALEHT

ÜHINGUST

ÜRITUSED

PROJEKTID


PARTNERID


TOETAJAD


LIIKMEKS
ASTUMINE
 
 PIVAROOTSI LAAGER (7-11-aastased lapsed)
10.- 15.juuni 2009
Teema: TEEME HEAD!

Seekordne suvelaager püüab lastele meelde tuletada, et hea sõna, väike kingitus sõbrale, isetehtud meisterdus mõnele võõrale lapsele, teeb kinkija meele rõõmsaks ja muudab kingisaaja tuju heaks.

  • Räägime heategevusest ja teeme ise head.
  • Kunstitubades meisterdame erinevates tehnikates pilte, mis lähevad kingituseks Harku Hooldekodule ja Haapsalu haiglale.
    Poisid  õpivad põletama puidu sisse mustreid ja teevad sõbrale mälestuseks medali.
    Tüdrukud vildivad ehteid nii endale kui lastehaigla lastele.
  • Varahommikune matk loodusesse kogenud loodusvaatlejate seltsis aitab märgata loomi ja linde ning õpetab, kuidas käituda looduses nii, et  metsaelanikud  end seal ikka hästi tunneksid.
  • Prügihunt tuleb külla ja räägib ning näitab, kuidas kodus  prügi sorteerida. Ühtlasi  jagab ideid, kuidas vanad  esemed välimuselt uueks muuta  ja leida neile jälle koht majapidamises.
  • Loomulikult saab laagris ka sporti teha – rahavastepall, teatevõistlused, jooksumängud ja lustakad võistlused kuuluvad iga päeva juurde.
  • Ekskursioonibuss sõidutab meid seekord Haapsallu. Külastame koos giidiga Piiskopilinnuse muuseumi ja kellatorni, mängime lossihoovis ja peame pikniku. Enne laagrisse tagasisõitu läheme uudistame, kuidas elavad Haapsalu jaanalinnud.

Laagri õhtused programmid on põnevad. Kes võidab viktoriini?  Kelle valib lõvikuningas uueks troonipärjaks? Kellest saab  Pivarootsi laagri kõige nutikam leiutaja? Kes saab Sigrimigri peo publiku lemmikuks?  Kuidas hakkab kõlama laste endiloodud laagrilaul?

Vastuse kõikidele nendele küsimustele saab PIVAROOTSI laagrist!