AVALEHT

ÜHINGUST

ÜRITUSED

PROJEKTID


PARTNERID


TOETAJAD


LIIKMEKS
ASTUMINE
 

 

 

SUVELAAGER PIVAROOTSIS

Lastekaitse Liidu projekti „Avastan iseennast” raames oli 13.- 18.juunil 2005.aastal 56-l Harku valla lapsel võimalik osa võtta 6-päevasest teemalaagrist Pivarootsis. Laagri korraldasid Harku Vallavalitsus, Harku Valla Lastekaitse Ühing ja Harku Noortekeskus.
Laagri ettevalmistamisel oli meie eesmärgiks pakkuda 6-15 aasta vanustele lastele ja noortele erinevaid õpitubasid: teatri- ja tantsutuba, kunstituba, folgituba. Lisaks oli võimalik läbida seiklusrada, korraldati ekskursioon Penijõele, jalgrattamatkasid lähiümbrusesse, lõkkeõhtud jpm. Huvitavaid üritusi ja ettevõtmisi jätkus kogu laagri ajaks.
Iga laagriline sai mälestuseks särgi ning endakujundatud pearätiku, mida laagriperioodil hoole ja uhkusega kanti.
Laagri viimasel päeval toimus kontsert lapsevanematele. Kontserdil näidati kõike seda, mida eelneva 5 päeva jooksul oli õpitud – tantse, laule, püramiide, etüüde. Vanemate jaoks oli üles seatud ka väike kunstinäitus, kus esikohal oli Pivarootsi lastelaagri ühisjoonistus.
Suur tänu kõikidele toetajatele ja laagri kasvatajatele: Kadri Pihelo, Kaja Rassmann, Kairi Kalm, Milvert Vaaks, Karin Oinberg, Helle Suurlaht, kes suutsid selle kuue päeva jooksul lastele unustamatu laagri korraldada.

Helve Keel
Lastekaitse spetsialist