AVALEHT

ÜHINGUST

ÜRITUSED

PROJEKTID


PARTNERID


TOETAJAD


LIIKMEKS
ASTUMINE
 

 

Lastekaitsepäev 1. juunil 2003 kell 11:00 - 14:00
raamatukogu esisel parkimisplatsil TabasalusKell 11.00  Avamine:
LASTEKAITSE LIIDU PRESIDENT  –Toivi Sikk
Jänes ja Notzu õpetavad sõbratantsu ja tutvustavad päevakava

Kell 11.30 esineb MUSTKUNSTNIK –   Erich Udras

Kell 12.00  -13.30
TOIMUB LOTERII, SAAB RATSUTADA PONIHOBUSTEGA,  LASTA NÄGU MAALIDA, JOONISTADA ASFALDILE, LÄBIDA SEIKLUSRADA
OSALEDA LASKEVÕISTLUSEL, MAALIDA SIIDIRÄTTE, TEHA KOOS SÕBRAGA PILTI JA KIRJUTADA SUVESOOVE JA PALJU MUUD PÕNEVAT

Kell 12.45
ESINEVAD FLAMENCO TANTSIJAD JA ŠHOUTANTSU TRUPP

KELL 13.45
TOIMUB AUTASUSTAMINE JA KOKKUVÕTETE TEGEMINE
LASTELE PÄEVAÜLLATUS

AVATUD ON KOHVIK JA VÕIMALUS ENDALE PANNKOOKE KÜPSETADA

 

Tere, kõik Notsu ja Jänku sõbrad!  

Meie Notsuga oleme juba mitu korda rannas liivatorne ehitanud, tantsu löönud ja sabadele päikest võtnud. Notsu meenutab tihti LASTEKAITSEPÄEVA, sest talle meeldis kangesti ringmänge mängida, tantsida ja muidugi see, kui talle kõige kaunima notsu nägu maaliti.

Kõik, kes sel päeval Tabasalu raamatukoguesisele platsile uudistama tulid, said pihku hea sooviga õhkulaskmiseks lootusevärvi õhupalli. Harku valla lastekaitseühingu korraldatud päeva avas Eesti Lastekaitse Liidu president Toivo Sikk. Siis esines mustkunstnik Erich Udras uskumatute illusioonidega. Näiteks minu siidisalli vahelt trikitas ta imeilusa lille välja.

Sel mõnusal päeval ratsutasid Tabasalu põnnid ponidega ja joonistasid asfaldile. Suuremad jõmmid läbisid samal ajal seiklusraja ja osalesid laskevõistlustel. Tüdrukute lemmiktegevuseks oli siidimaalitehnika proovimine ja kivikeste värvimine. Poisid aga pidasid järge, et kõik saaksid uusi arvutimänge proovida.

Kõikidele lastekaitsepäevast osavõtjatele esines showtantsutrupp. Kellel mitmest tegevusest vatsake tühjaks sai, läks kohvikusse magusaid kooke nosima ja morssi jooma või küpsetas vahvate  skautide juures lõkkel endale pannkoogi. Sel päeval ei mõelnud ka meie Notsuga üldse figuurile ja lasime heal maitsta.

Kõige populaarsemaks lõbustuseks kujunes loterii. Kõik lõbudest osavõtnud jäädvustati fotofgaafi poolt pildile.
 
Päeva lõpetas ühine  jäätisesöömine, millega ühinesid ka DJ Simmo Süvari ja Meelis Mölter.

Mina arvan, et meie lastekaitseühingul on palju sõpru, kes aitasid Tabasalu lastele rõõmu valmistada: Harku Vallavalitsus, kommivabrik Kalev AS, ETK Leib ja hr. Priit Põder, Balbiino AS, Tallinna Ratsaspordibaas, Muraste Piirivalvekool, Tabasalu Ühisgümnaasium, Tibutare lasteaed, MTÜ ”Uks Ellu”, Prolexplast AS , Infotark AS, Leibur AS, Eesti AGA AS, Seikluskoolituse OÜ, Kvadrum OÜ, IBM Eesti OÜ, Kairi Kalm, Marge Korman, Agnes Kato, Ülle Relvik, Ahto Pääsik, Jane Koit, Herdis Soorsk jt.

Soovime kõgile suurtele ja väikestele inimloomakestele sooja suve ja lahket meelt!

Teie sõber Jänku.