AVALEHT

ÜHINGUST

ÜRITUSED

PROJEKTID


PARTNERID


TOETAJAD


LIIKMEKS
ASTUMINE
 

SÜDAMEPÄEV 2006

24.septembril toimus Tabasalu Looduspargis järjekordne südamepäevale pühendatud üritus. Imeilus ilm meelitas sündmuspaigale ühtekokku üle 50 pere koos lastega.

Traditsiooniliselt sai miilirajal läbida takistusriba ja sooritada kõiksugu vahvaid ülesandeid, mis nõudsid täpsust ja osavust.

miilirada

Soovijad võisid looduslikest materjalidest ilupunutisi meisterdada. Tüdrukuid paistis meisterpunumine rohkem huvitavat.

meisterdamine

Terviseteemaliste ristsõnade lahendamisest ja viktoriinist võtsid osa aga ka poisid. Kuid isegi vanaemad said nende ülesannetega ajugümnastikat teha.

nuputamine

Hulk huvilisi kogunes järjekorda vererõhku, kolesterooli- ja veresuhkrutaset mõõtma. Mõõtmisi teostas ja temaatilist infot ning nõuandeid jagas oma ala spetsialist Margit Pärn.

med

Keskpäeva paiku kutsus pikaajalise võimlemisõpetajakogemusega Solvi Kruus kõiki lapsi ja nende vanemaid vahvaid liikumisharjutusi tegema. Nii lapsed kui täiskasvanud said põsed õhetama ja rõõmsa tuju pealekauba.

voimlemine

Kui kõht tühjaks kippus minema ja janu kiusama tuli, siis võis teed rüübata ja arbuusi, õunu ja muid tervislikke suupisteid peale hammustada.

arbuus

Südamepäevale oli esinema kutsutud ka Igor Volke, kes rääkis teemal - "Ohutus vähendab südamevalu". Kuulajatering sai osa humoorikast loengust, kuigi temaatika oli tõsine. Tarvilikke nõuandeid tuleohutuse ja õnnetuste korral tegutsemise kohta jagus aga ohtralt.

igor_volke

Südamepäevaürituse võttis kokku auhindade loosimine. Viiele õnnelikule said osaks tasuta perepääsmed Tabasalu ujulasse ja kaks meepurki leidsid samuti loosimise tulemusena rahul omanikud.

loosimine

Neile, kes üritust läbi viia aitasid, jagati ka tänukirju.

tanukirjad

Aitäh kõigile kaasalööjatele!
Kohtume uuesti südamepäeval 2007!