AVALEHT

ÜHINGUST

ÜRITUSED

PROJEKTID


PARTNERID


TOETAJAD


LIIKMEKS
ASTUMINE
 
LASTE JA NOORTE KULTUURIAASTALE pühendatud
LASTEKAITSEPÄEV
pühapäeval, 4.juunil, kell 11.00 – 14.00
Tabasalu Ühisgümnaasiumi saalis ja sisehoovis

Pilte HVLÜ päikselisest lastekaitsepäevast saab vaadata meie ühingu Facebooki albumist

Kuna Harku Valla Lastekaitse ühing tähistab sel aastal oma 15.sünnipäeva ning meie tänavune lastekaitsepäev oli pühendatud laste ja noorte kultuuriaastale, siis seekord algas meie üritus eriti pidulikult - esines Tabasalu Kammerkoor dirigent Mai Ainsalu juhatusel, kuid seekord uudses koosseisus - lavale astusid ka lauljate lapsed.

Muusikalise sissejuhatuse järel autasustasime “Sõbralik Laps 2017” tiitliomanikke. Sõbraliku Lapse valimise traditsioon Harku valla koolides on kestnud juba üle 10 aasta. HVLÜ tunnustab kõiki tiitlile esitatud lapsi ja noori aukirja ja erilise tänuplaadiga. Tänasime ka neid lapsevanemaid ja õpetajaid, kes on silma jäänud oskusega märgata ja aidata.

Aukirju oli üle andma palutud Kristi Paas Lastekaitse Liidu vanematekogust. Tänuplaate annavad üle HVLÜ liikmed Helve Keel ja Kaja Rasmann.


Õpetajaid ja lapsevanemaid on HVLÜ "Märka ja aita" tänukirjadega samuti juba aastaid tunnustanud. Pildil saab tänukirja tubli lapsevanem Kati Raudsepp.

Oleme oma üritustel püüdnud pakkuda tegevusi kogu perele - laste ja vanemate ühistegevuste kaudu. Suur rõõm on olnud näha seda koostegutsemise lusti, mis laste ja nende emade-isade silmis särab. Ka meie ühingu seekordsel lastekaitsepäevaüritusel tegutses mitmeid töötubasid, kus lapsed ja vanemad said koos toimetada, midagi ühist luua.


HVLÜ liikme Tiina Tampuu juhendamisel valmivad liivatehnikas pildid: "Värvid ja mustrid minus ja peres"


Tabasalu Käsitöökambri kaardimeisterdamise töötuba. Juhendab Kaie Teder


Vilepillide meisterdamise õpituba Tarmo Kivisilla juhendamisel


Kunstielamuse stuudio töötuba - Kunstikoolitus OÜ


Teele Karro - Kunstielamuse stuudio töötoa juhendaja


Kunstielamus.ee stuudio päikseküllases õpitoas said kõik soovijad maalimises kätt proovida. Tihti valmis mitu kunstiteost korraga - emal ja lapsel kõrvuti. Foto: Teele Karro


Lastekaitsepäevakohvik koos oma rõõmsa perenaise Katre Kuusikuga. Kohvikus on traditsiooniliselt müügil ka lastekaitse ühingu liikmete omavalmistatud küpsetised-maiuspalad.


Väiksele orienteerumisretkele saatis osalejaid ühingu liige Marianne Taberland. Lahendada tuli ristsõnamõistatus ja ära arvata, mis imeasi on "ubin".


MTÜ RuaCrew tiim küpsetas pannkooke ja tutvustas oma tegemisi. Tulekul on vahva noortelaager.


Ponisid sai nii paitada, kui nende seljas väikse sõidu teha


Möllata võis "mullivabrikus" ja kõik lapsed said kaasa õhupalli


"Rallisõidud" elektriautodega. Lasteautod.eu


Näomaalinguid tegi Raul Vester

Täname kõiki osalejaid ja ürituse toetajaid!
Lastekaitsepäevaüritus sai toetuse Lastekaitse Liidu projektist "Kasvame koos"


HVLÜ liikmed lastekaitsepäeval 2017