AVALEHT

ÜHINGUST

ÜRITUSED

PROJEKTID


PARTNERID


TOETAJAD


LIIKMEKS
ASTUMINE
 

 

HARKU VALLA LASTEKAITSE ÜHING KORRALDAS SUURE PEREPÄEVA

Sajad pered tähistasid pühapäeval, 5. juunil 2005. aastal Tabasalu raamatukogu esisel platsil lastekaitsepäeva.
"Iga-aastane lastekaitsepäev on hea põhjus kodust välja tulla," ütles kolme lapse ema ja Tabasalu elanik Kersti Tammerand. "Üritus areneb iga aastaga, ronimissein ja batuut on tänavu populaarsed," lisas ta.
Lastekaitsepäevale pühendatud kogupereüritus toimus sel aastal juba neljandat korda. Seekordne oli suurima osavõtjate arvuga. Ilm oli päikesepaisteline. Üritust juhtis laste lemmik Ripsik. Põnevat tegevust ja rõõmu jagus igale vanusele: ronimissein, batuut, seiklusrada ning digitaalne lasketiir kogusid järjekordi. Muinasjutuhuvilised vaatasid teatrit, meisterdajad tegid liivamaali ja kingituselipse. Noored kogunesid vaatama tüdrukutebändi No Limits. Elati kaasa tantsutrupile Sleepwalk.
Ürituse avas pidulikult Harku valla volikogu esimees Allan Kiil koos pisitütrega. Ta rõhutas, et just vanemad annavad lastele eeskuju oma positiivse ja aktiivse elustiiliga ning soovis kõigile vahvat lastekaitsepäeva.
Lapsevanemad võtsid osa Harku lastekaitse ühingu tööd puudutavast küsitlusest ja mitmed astusid ühingu liikmeks. Kõigi osalejate vahel loositi välja tõukeratas. Selle võitis 11-aastane Aksel Põder, kes lubas ratast noorema venna Rasmusega jagada.
Väsinud osaleja sai puhata ja keha kinnitada noortekeskuse kohvikus. Päeva lõpetas ühine jäätisesöömine.
Kojuminejatele hüüdsid korraldajad järele: "Kohtumiseni järgmisel aastal!"

Koidu Oja
Harku Valla Lastekaitse Ühingu liigePilte üritusest: