AVALEHT

ÜHINGUST

ÜRITUSED

PROJEKTID


PARTNERID


TOETAJAD


LIIKMEKS
ASTUMINE
 

 

Lastekaitsepäev 6. juunil 2004


Harku Valla Lastekaitse Ühing kutsus juba kolmandat aastat kõiki peresid osa saama lastekaitsepäeva tegemistest. Juhindusime oma päeva ettevalmistamisel põhimõttest, et parim lastekaitse on last arendav tegevus ja veel parem kui seda kõike saab teha koos ema ja isaga. Päeva jooksul said kõik soovijad valmistada seinapilte, voolida savist loomakesi, osaleda noolemängu võistlustel, asfaldile joonistada, läbida maastikumängu rada, lahendada viktoriini küsimusi, nägu maalida, küpsetada pannkooke, maiustada kohvikus jne. Peale abivallavanem Ott Kasuri avasõnu esinesid vahva lauluga Sandra ja Reelika, sai  vaadata etendust “Punamütsike“ ja jälgida kogu päeva jooksul Joeli, Martini ja Kristjani trikitamist trikiratastel. Nagu juba eelnevatelgi aastatel oli väga põnev  loterii, kus iga loos võitis ja peaauhinnaks oli Lastekaitse Ühingu logoga särk.

Päeva lõpetuseks jagati diplomeid, tänati esinejaid ja toetajaid, söödi pidusaia ja jäätist. Päeva lõpuks oli meie suurde korjanduskarpi laekunud 136.-.

Kõiki meie tegevusi on toetanud Harku vallavalitsus, Tabasalu Ühisgümnaasiumi juhtkond, õpetajad ja õpilased, Tibutare lasteaed, Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool, Vääna Lasteaed-Algkool, Harkujärve Kool, Tabasalu Noortekeskus, MTÜ “Uks Ellu“, Tabasalu raamatukogu, Tabasalu Spordikompleks, MTÜ “Stamina”, Tondisalu Lipkond, AS Balbiino jt. 

AITÄH KÕIGILE !