AVALEHT

ÜHINGUST

ÜRITUSED

PROJEKTID


PARTNERID


TOETAJAD


LIIKMEKS
ASTUMINE




 

HARKU VALLA LASTE JA NOORTE OMALOOMINGUKONKURSS
"VAATAN AKNAST SISSE…
VAATAN AKNAST VÄLJA“

Konkurss kuulutati välja detsembris 2009, kokkuvõtted tehti jaanuaris ja veebruaris 2010 ning parimate osalejate autasustamine ja konkursitööde näituse avamine toimus 18.veebruaril Tabasalu raamatukogus.

PILTE NÄITUSE AVAMISELT

KOKKUVÕTE KONKURSILE LAEKUNUD TÖÖDEST

Jrk.
nr.

Osaleja nimi

Töö pealkiri

Vanus

Asutus

Juhendaja

Auhinna-
kohad

1

Karl Richard Kalgan

Ingel akna taga

3a

Teelahkme
Lasteaed

Mari Mesilane

Esiletoodud

2

Ken-Tristan Jõelaid

Lumememmepere tuisus

4a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

III koht

3

Rasmus Kens

Kiisu silmad

4a

Teelahkme
Lasteaed

Mari Mesilane

Esiletoodud

4

Mia Urba

Päkapikud vaatavad,kas siin
häid lapsi on

4a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Tagi Viilmaa
Kaire Karik

 

5

Karl Gustav Mang

Vaatan aknast välja  ja linnu-
kesi näen

4a

Pangapealse
Lasteaed

Tiina Kesa

 

6

Karl Gustav Mang

Vaatan aknast välja,
lumist puud näen seal

4a

Pangapealse
Lasteaed

Tiina Kesa

 

7

Anri-Marten Utsar

Vaatan aknast välja,
lumist puud näen seal

4A

Pangapealse
Lasteaed

Tiina Kesa

 

8

Rasmus Pau

Vaatan aknast välja,
lumist puud näen seal

4a

Pangapealse
Lasteaed

Tiina Kesa

 

9

Mia Tiare Vahi

Vaatan aknast välja ja linnukesi
näen

4a

Pangapealse
Lasteaed

Tiina Kesa

 

10

Kristine Korm

Vaatan aknast välja ja linnukesi
näen

4a

Pangapealse
Lasteaed

Tiina Kesa

II koht

11

Martin Vahar

Mina akna taga

4a

Teelahkme
Lasteaed

Mari Mesilane

I koht

12

Alexander Toome

Vaatan aknast välja ja otsin
õnnelindu

4a

Pangapealse
Lasteaed

Margit Uusmees

 

13

Lasse Liblikman

Vaatan aknast välja ja otsin
õnnelindu

4a

Pangapealse
Lasteaed

Margit Uusmees

 

14

Emma Timpson

Vaatan aknast välja ja otsin
õnnelindu

4a

Pangapealse
Lasteaed

Margit Uusmees

 

15

Kristine Korm

Vaatan aknast välja ja otsin
õnnelindu

4a

Pangapealse
Lasteaed

Margit Uusmees

 

16

Anri-Marten Utsar

Vaatan aknast välja ja otsin
õnnelindu

4a

Pangapealse
Lasteaed

Margit Uusmees

 

17

Pedro Markvardt

Vaatan aknast välja ja otsin
õnnelindu

4a

Pangapealse
Lasteaed

Margit Uusmees

 

18

Pärtel Prikk

Vaatan aknast välja ja otsin
õnnelindu

4a

Pangapealse
Lasteaed

Margit Uusmees

 

19

Grete Kariste

 Kiisu triibulisel vaibal

4a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

 

20

Oskar Hein

Minu kiisu vaibal

4a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

 

21

Tuule-Liis Jaagant

Minu kiisu triibulisel vaibal

5a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

 

22

Kaspar Helm

Külmakuningas

5a

Teelahkme
Lasteaed

Mari Mesilane

 

23

Silja-Liis Same

Lumememmed

5a

Teelahkme
Lasteaed

Mari Mesilane

 

24

Kristofer Kosemaa

Aken minu pihu sees

5a

Teelahkme
Lasteaed

Mari Mesilane

 

25

Mark Matthias Kübarsepp

Näen aknast kurba kurekest

5a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

 

26

Maria Elling

Näe-kureke teeb lennuharjutusi

5a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

 

27

Laura Roots

Lõbus lumememmepere tuisus

5a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

 

28

Harri Karba

Vaatan aknast välja-oi lumemees

5a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

 

29

Claudia Olev

Vaatan aknast välja-lumememme
pere jalutab

5a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

 

30

Mart Joosep Mürk

Vares vahib aknast sisse

5a

Teelahkme
Lasteaed

Mari Mesilane

III-IV koht

31

Eke Paul Õun

Nägin öösel tähetäpsi

5a

Vääna Lasteaed-
Algkool

Riina Sander

I -II koht

32

Hanna Kruusoja

Nägin aknast lumehelbetüdrukuid

5a

Vääna Lasteaed-
Algkool

Riina Sander

I-II koht

33

Inger Toomingas

Kadrilaupäeva õhtul

5a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Tagi Viilmaa
Kaire Karik

 

34

Elis Kõrts

Laske sisse kadrisandid

5a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Tagi Viilmaa
Kaire Karik

III-IV koht

35

Sarah Nehari

Maja

5a

Harku Lasteaed

Natali Hanni

 

36

Sonali Maripu

Maja

5a

Harku Lasteaed

Natali Hanni

Esiletoodud

37

Vanessa Simuste

Maja

5a

Harku Lasteaed

Natali Hanni

 

38

Kertu Ernits

Linnukesed aknalaual

6a

Harku Lasteaed

Silja Valk

Esiletoodud

39

Laura Aavik

Lumememm minu akna taga

5a

Teelahkme
Lasteaed

Krista Tahk

 

40

Carlyne Jeršov

Vaatan aknast õue,lumememm
ootab lapsi

6a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

 

41

Eleri Klaos

Mina mängin õues, kiisu aga toas

6a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

 

42

Sven-Julius Vända

Vend mängib toas-lumememm
valvab õues

6a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

 

43

Chrislin Teder

Ilutulestik uusaastaööl

6a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

 

44

Liisa Hallik

Autod minu maja ees

6a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

III-V koht

45

Emma Ettel Ilisson

Muinasjutuline Talvemaastik

6a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

I-II koht

46

Sandra Pärn

Vaatan aknast õue-oravapere
askeldab

6a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

III-V koht

47

Maria Lont

Vaatan aknast õue-kured lendavad

6a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

III-V koht

48

Lore Karilaid

Näen autoaknast vanu talumaju

6a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

 

49

Patrick Kokk

Näen eemalt talumaju

6a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

I-II koht

50

Sofi Kamilla Lõssenko

Vaatan aknast õue-kured
lendavad lõunamaale

6a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

 

51

Liisa Ikkonen

Külmakuningas tervitab

6a

Teelahkme
Lasteaed

Mari Mesilane

 

52

Jürgen Marten Kuusik

Päkapikk piilub aknalaual

6a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Tagi Viilmaa
Kaire Karik

 

53

Hans Rahi

Nägin Päkapikke metsas

6a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Tagi Viilmaa
Kaire Karik

 

54

Andra Hallaste

Päkapikud Lõbutsevad

6a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Tagi Viilmaa
Kaire Karik

 

55

Mathilda Padari

Linnud kisavad akna all

7a

Teelahkme
Lasteaed

Mari Mesilane

 

56

Gerda Liisi Kütt

Loomad jalutavad

7a

Teelahkme
Lasteaed

Mari Mesilane

Esiletoodud

57

Mari Škepast

Soojast toast vaatan külma talve

7a

Teelahkme
Lasteaed

Mari Mesilane

 

58

Trevor Kullerkupp

Tuul ja päike

7a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

 

59

Märten Subka

Jääloss

7a

Teelahkme
Lasteaed

Mari Mesilane

 

60

Kätlyn Vestholm

Õhtu lumelinnas

7a

Tabasalu
Ühisgümnaasium

Lea Netz

 

61

Grete Anette Treiman

Akna taga lumememm

7a

Tabasalu Ühisgümnaasium

Lea Netz

 

62

Marta Liisa Kaska

Mina mängin toas, Luukas õues

7a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

 

63

Johann Marku Liivak

Muinasjutuline Talvemaastik

7a

Tibutare
Lasteaed

Ave Peebo

 

64

Silver Seinpere

Kadrisandi portree

7a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Tagi Viilmaa
Kaire Karik

 

65

Liisbet Urba

Talv, kevad, suvi, sügis-
minu sõbrad neljakesi

7a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Tagi Viilmaa
Kaire Karik

Esiletoodud

66

Kirke Freiberg

Leevikesed akna taga

7a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Tagi Viilmaa

 

67

Els Ehtel Jaanisoo

Leevikesed külmal talvepäeval

7a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Tagi Viilmaa

 

68

Triinu Ernits

Uisutajad

8a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

 

69

Nele-Liis Kurusev

Sõber minu akna taga

8a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

 

70

Carmen Triin Tälli

Sõbrad akna taga

8a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

 

71

Hanna-Liina Krenštrauch

Vaatan läbi jäälillede

8a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

 

72

Miina Karindi

Tulnukakuninganna kosmoselaeva
akna taga

8a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

Esiletoodud

73

Carmen Tinno

Sõber akna taga

8a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

 

74

Lisbeth Mikson

Talvine õueelu läbi musterklaasi

9a

Vääna Lasteaed-
Algkool

Riina Sander

 

75

Ann Valdi

Piilusin aknast, kas minu Ludvig
sõi ikka kõik toidu ära

9a

Vääna Lasteaed-
Algkool

Riina Sander

 

76

Jane-Ly Tammekivi

Nägin kui suureks on kasvanud
minu kiisu

9a

Vääna Lasteaed-
Algkool

Riina Sander

III koht

77

Artur Paasoja

Nägin autoaknast milliseid seeni
korjab isa ja milliseid väikevend

9a

Vääna Lasteaed-
Algkool

Riina Sander

 

78

Ruth Kübard

Talvehetk

9a

Tabasalu Ühisgümnaasium

Lea Netz

 

79

Karmen Juhkam

Minu Koduõu

9a

Tabasalu Ühisgümnaasium

Lea Netz

 

80

Arina Laanemets

Puud ja jääpurikad

9a

Tabasalu Ühisgümnaasium

Lea Netz

 

81

Elis Reitalu

Päikesekiir aknal

9a

Tabasalu Ühisgümnaasium

Lea Netz

 

82

Mark Mattias Idavain

Vaayan aknast sisse…vaatan välja

9a

Tabasalu Ühisgümnaasium

Lea Netz

Esiletoodud

83

Klara Taberland

Talvine maastik

9a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

 

84

Arina Laanemets

Akna taga on suur sügis

9a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

II koht

85

Ethel Elisabeth Truus

Jäälilled ja linnud

9a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

 

86

Arina Laanemets

Talvine maastik

9a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

 

87

Iris Rumm

Vaatan koduaknast õue

9a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

 

88

Mille Liine Eelmaa

Koduhoovis on jääloss

9a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

 

89

Maria Lill

Puud

9a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

90

Anette Remmelg

Puud

9a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

I koht

91

Mihkel Viinalass

 

9a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

92

Anette Remmelg

 

9a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

93

Maarja Kompus

 

9a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

94

Anna Brit Vetsa

Orav puul lauglemas

9a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Tagi Viilmaa

 

95

Birgit Kuurmann

 

9a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

96

Arina Laanemets

Talvin maastik

9a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

 

97

Kristiina Jane Ruuto

Arvuti on aken maailma

10a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

 

98

Eliisabeth Veide

pliiats

10a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

99

Kristiina Jane Ruuto

Talv

10a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

 

100

Jan Henri Tälli

 

10a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

101

Eliisabeth Veide

süsi

10a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

II-III koht

102

Samuli Martin

Mardisandid tulevad

10a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

II-III koht

103

Joonas Kattel

Vaatasin läbi rohelise
klaasakna

10a

Vääna Lasteaed-
Algkool

Riina Sander

Esiletoodud

104

Victoria Maripuu

Lauakompositsioon
vahtralehtedega

10a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Tagi Viilmaa

 

105

Teele Rebane

puuviljad

10a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

106

Gitta Kuhi

puuviljad

10a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

107

Kromel Kruusmann

Vaatasin hotellitoast õueelu

10a

Vääna Lasteaed-
Algkool

Riina Sander

 

108

Brit Aller

 

10a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

I koht

109

Roland Otsing

Pakane on valla…

10a

Tabasalu Ühisgümnaasium

Lea Netz

 

110

Marelle Posti

Nägin, et sõbrad jäid veel õue
mängima

10a

Vääna Lasteaed-
Algkool

Riina Sander

Esiletoodud

111

Samuli Martin

Varblased

10a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

 

112

Jon Kasemaa

Pliiats

10a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

113

Inge-Liine Korm

Vaatan aknast välja

11a

Keila-Joa SIK

Siiri Raudna

 

114

Rebeca Hulkko

Talvine ja suvine mina aknal

11a

Vääna Lasteaed-
Algkool

Riina Sander

II koht

115

Kristiina Luik

Vaatan aknast välja…

11a

Keila-Joa SIK

Siiri Raudna

Esiletoodud

116

Mailis Karmel
Kuldsaar Adamson

Tuisueit

11a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

III koht

117

Eva-Lotta Metsla

Õhtune vaade

11a

Tabasalu Muusika-
kooli Kunstiklass

Mari Mesilane

I koht

118

Katriin Eikin Sein

süsi

11a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

119

Krister Mattias Nõu

süsi

12a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

120

Ingrid Masing

pliiats

12a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

121

Sten Niitsoo

Vaatan aknast välja:::

12a

Keila-Joa SIK

Mare Hallik

 

122

Mark Ševtšenko

kõrred

12a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

Esiletoodud

123

Ingrid Masing

kõrred

12a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

Esiletoodud

124

Gloria Maria Koppa

kõrred

12a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

125

Gerli Rahi

Päevalilled

12a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

126

Kerdo Kristjan Tamm

Vaade tuleviku aknast

12a

Vääna Lasteaed-
Algkool

Riina Sander

 

127

Alo Ingmar Kuusik

Pihlakad

12a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

128

Sander Koor

Kirik

12a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

I koht

129

Liisi Katarina Verk

puud

12a

Tabasalu Ühisgümnaasium

Ave

 

130

Gelena Poletajeva

Vaatan aknast välja..

13a

Keila-Joa SIK

Mare Hallik

III koht

131

Pille Kaljuvee

Vaade reisiaknast

13a

Vääna Lasteaed-
Algkool

Riina Sander

II koht

132

Oskar Süvari

Mets

13a

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Katrin Rehemäe

 

133

Johanna Türi

Vaatan aknast välja..

16a

Keila-Joa SIK

Mare Hallik

 

139

Anna Sinivee

Lumekuninganna Anna

7a

 

Moonika Sinivee

Esiletoodud

ÜHISTÖÖD

1

Loovusklass 7-9 aastased

 

7-9a

Tabasalu Muusikakooli Loovusklass

Mari Mesilane

 

2

Mõisa Miisud : Liis Loot, 
Raimond Välk, Jörgen Estam,
Elly Naigla,Karl-Ustav Kõlar

Magus lumememm

4-5a

Vääna Lasteaed-
Algkool

Deivi Pard

 

3

Roheline rühm

 

6-7a

Teelahkme
Lasteaed

Mari Mesilane

 

4

Mõisa mõmmid: Arabella Pard,
Timo Tähka, Karolin Prank; Luisa
Viisileht, Kelly Polukainen; Anette
Maasik, Anette Hermaküla, Nele
Pikma, Hanna Kruusoja,Kadri
Kirspuu

Vaade meie rühma akendest

4-7a

Vääna Lasteaed-
Algkool

Piret Meltsas

 

5

Harkujärve kool

Ühistöö

 

Harkujärve
Lasteaed-Algkool

Marika Virit,
Külli Riistop,
Katrin Rehemäe

 

  KIRJATÖÖD
 

1

Kertu Kolga

Aknast sisse vaadates

11a

Keila -Joa SIK

Riina Kont-Kontson

 

2

Taavi Tammekivi

Vaatan aknast sisse…vaatan
aknast välja

11a

Vääna Lasteaed
Algkool

Tiiu Tuisk

Esiletoodud

3

Jessica Kaal

Päkapikk

11a

Harkujärve Lasteaed
Algkool

Marika Virit

 

4

Ingrid Ilsjan

Talv

11a

Harkujärve Lasteaed
Algkool

Marika Virit

 

5

Victoria Maripuu

Unistus

10a

Harkujärve Lasteaed
Algkool

Marika Virit

Esiletoodud

6

Teele Rebane

Imeline vaade

10a

Harkujärve Lasteaed
Algkool

Marika Virit

 

7

Teele Rebane

Unenägu

10a

Harkujärve Lasteaed
Algkool

Marika Virit

Esiletoodud

8

Victoria Maripuu

Ootan lund

10a

Harkujärve Lasteaed
Algkool

Marika Virit

 

9

Eliisabeth Veide

Unistades

10a

Harkujärve Lasteaed
Algkool

Marika Virit

 

10

Teele Rebane

Vihm

10a

Harkujärve Lasteaed
Algkool

Külli Riistop

 

11

Sten Niitsoo

Vaatan aknast välja…

12a

Keila -Joa SIK

Mare Hallik

 

12

Andreas Pajula

Vaatan aknast välja…

9kl

Keila -Joa SIK

Rita Niinemäe

Esiletoodud

13

Sander Tasa

Vaatan aknast välja…

11 kl

Tabasalu ÜG

Tiina Mänd

 

14

Mari Kriisemann

Vaatan aknast välja…

10kl

Tabasalu ÜG

Tiina Mänd

 

15

Sigrid Sinnep

Vaatan aknast välja…

12kl

Tabasalu ÜG

Tiina Mänd

Esiletoodud

16

Janika Ojamäe

Vaatan aknast välja…

10kl

Tabasalu ÜG

Tiina Mänd

 

17

Helen Klasman

Vaatan aknast välja…

10kl

Tabasalu ÜG

Tiina Mänd