AVALEHT

ÜHINGUST

ÜRITUSED

PROJEKTID


PARTNERID


TOETAJAD


LIIKMEKS
ASTUMINE




 

  HARKU VALLA LASTE JA NOORTE OMALOOMINGUKONKURSS
"MEIE PERE LOOD"

PILTE NÄITUSE AVAMISELT

Konkurss kuulutati välja detsembris 2008, kokkuvõtted tehti jaanuaris 2009 ning parimate osalejate autasustamine ja konkursitööde näituse avamine toimus 19.veebruaril Tabasalu raamatukogus.

Osalejate vanusegrupid: 4-5 a; 6 a; 7 a; 8-9 a;10-11 a; 12-14 a;15-17 a;

KOKKUVÕTE KONKURSILE LAEKUNUD TÖÖDEST

Jrk.nr

Osaleja nimi

Töö pealkiri

Asutus

Juhendaja

Vanus

Auhinna-
kohad

1.

Alicia Halliko

Kaks sõpra
koduaias

Teelahkme
lasteaed

Mari
Mesilane

3a

2

Katarina Lipson

 

Harku
lasteaed

Silja Valk

4a

3

Tessa-Karoli Käpa

"Meie pere elab siin

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

4a

4

Alexandra Elo

 

Teelahkme
lasteaed

Mari
Mesilane

4a

II koht

5

Karoliina Soolep

Meie pere elab siin

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

4a

6

Anna Aurelia Kangur

Toidan linde

Teelahkme
lasteaed

Mari
Mesilane

5a

7

Andre Olop

Minu kodumaja

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

5a

8

Emma Ettel Ilisson

Meie pere õunasaak

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

5a

9

Liisa Hallik

Meie pere õunasaak

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

5a

I koht

10

Kertu Ernits

 

Harku
lasteaed

Kaili Ranne

5a

11

Joosep Ranne

 

Harku
lasteaed

Kaili Ranne

5a

12

Lisell Aare

 

Harku
lasteaed

Silja Valk

5a

13

Liisa Ikkonen

Laps on pere peegel

Teelahkme
lasteaed

Mari
Mesilane

5a

14

Mia Lota Marquardt

Laps on pere peegel

Teelahkme
lasteaed

Mari
Mesilane

5a

15

Heiliis Kuulman

Meie pere 

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

5a

16

Sander Raba

Mina koos emaga

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

5a

17

Henry Aas

Meie aianurgas elab
sügisel ämblik

Rannamõisa
lasteaed

Riina Sander

5a

III koht

18

Kristiine Krjazeva

 

Harku
lasteaed

Silja Valk

5a

19

Hans Rahi

Minu perepilt

Harkujärve
lasteaed-algkool

Tagi Viilmaa
Kaire Karik

5a

20

Oliver Marcus Reimann

Issi süles on hea olla

Teelahkme
lasteaed

Mari
Mesilane

6a

21

Naatan Kägu

Issi süles on hea olla

Teelahkme
lasteaed

Mari
Mesilane

6a

IV-VI koht

22

Kristjan Viira

 

Harku
lasteaed

Kaili Ranne

6a

23

Triinu Ojala

Meie pere kinoskäik

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

6a

II koht

24

Markus Erik Kato

Meie pere uusaasta
vastuvõtt

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

6a

25

Mariliis Possul

Meie pere
liikluskeerises

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

6a

I koht

26

Tiare -Birgit Järvsoo

Lõbus perekond

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

6a

27

Trevor Kullerkupp

Mina koos ema ja
isaga

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

6a

28

Kris Porovarde

Isa ja tema lemmikud

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

6a

29

Maria Tõnisberg

Dalmaatsiakutsikad
mänguhoos

Rannamõisa
lasteaed

Riina Sander

6a

30

Kelly Umbleja

Dalmaatsiakutsikad
mänguhoos

Rannamõisa
lasteaed

Riina Sander

6a

31

Pärle Maria
Linnupõld

Haldjapere valvab
jõulurahu

Rannamõisa
lasteaed

Riina Sander

6a

III koht

32

Maria Tõnisberg

Tere,Minu pere

Rannamõisa
lasteaed

Riina Sander

6a

33

Rasmus Põder

Oi kui maitsvad pannkoogid

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

6a

34

Riin Jaanson

Meie pere loomaaias

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

6a

35

Ralf Vetsa

 

Harku
lasteaed

Kaili Ranne

6a

36

Janek Alton

 

Harku
lasteaed

Kaili Ranne

6a

37

Grete Uusoja

 

Harku
lasteaed

Kaili Ranne

6a

38

Marek Murumäe

Päkapikupere
jõuluaknal

Rannamõisa
lasteaed

Riina Sander

6a

39

Emma Tsirk

Päkapikupere
jõuluaknal

Rannamõisa
lasteaed

Riina Sander

6a

40

Maria Tõnisberg

Külas põhjapõtradel

Rannamõisa
lasteaed

Riina Sander

6a

41

Gerda Liisi Kütt

Mulle meeldib leiba
süüa

Teelahkme
lasteaed

Mari
Mesilane

6a

42

Lola Saliste

Kuhu kadus
põhjapõdra
pere

Rannamõisa
lasteaed

Riina Sander

6a

43

Kristiina Meriküll

Naispere lehti
riisumas

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

6a

44

Elisabeth Linde

 

Mõisamiisude
rühm

Deivi Pard

6a

IV-VI koht

45

Maarja Mihkelson

Haldjapere valvab
jõulurahu

Rannamõisa
lasteaed

Riina Sander

6a

46

Carmen Sinisoo

Põhjapõdrapere
jõuluärevuses

Rannamõisa
lasteaed

Riina Sander

6a

47

Mari Škepast

Õhupalliga sõitma

Teelahkme
lasteaed

Mari
Mesilane

6a

48

Patrik Prints

Minu perekond

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

6a

49

Trini-Carmen Tuulik

 

Tabasalu MKK

Mari
Mesilane

6a

IV-VI koht

50

Coco Rõõmusaar

Kõik uisutama

Teelahkme
lasteaed

Mari
Mesilane

6a

51

Katariina Kornet

Meie pere

 

Natalia Kalm

6a

52

Martin-Hans Keskküla

Mina ja minu
perekond

Harkujärve
lasteaed-algkool

Tagi Viilmaa
Kaire Karik

6a

53

Markus Randmaa

Mina ja minu
perekond

Harkujärve
lasteaed-algkool

Tagi Viilmaa
Kaire Karik

6a

54

Egert Müürisepp

Minu perepilt

Harkujärve
lasteaed-algkool

Tagi Viilmaa
Kaire Karik

6a

55

Aron Salumets

 

Harku
lasteaed

Kaili Ranne

7a

56

Mikk Kelder

 

Harku
lasteaed

Kaili Ranne

7a

57

Natali Kell

Perega ratsutamas

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

7a

58

Lauren Padar

Jalutuskäik mere
äärde

Tibutare
lasteaed

Ave Peebo

7a

59

Marian Vihand

Üheskoos sisseoste
tegemas

TMKK

Mari
Mesilane

7a

I koht

60

Catlyn Lepman

Milliseid seeni me pole
veel näinud

Rannamõisa
lasteaed

Riina Sander

7a

61

Robert Pao

Milliseid seeni me pole
veel näinud

Rannamõisa
lasteaed

Riina Sander

7a

62

Klara Taberland

Meil on lõbus

TMKK

Mari
Mesilane

8a

63

Anett Mitt

Lumelossi ehitamas

Muusikakooli
loovuse klass

Mari
Mesilane

8a

64

Karl Saare,
Kaur Kadarik

Talverõõmud

Muusikakooli
loovuse klass

Mari
Mesilane

8a

65

Lisbeth Mikson

 

Vääna LA

 

8a

66

Anastasia Kralle

Perega reisile

Keila-Joa SIK

Riina Kont-
Kontson

8a

III-IV koht

67

Ethel Truus

Emale abiks

Tabasalu MKK

Mari
Mesilane

8a

68

Eva-Lotta Penjam

Emaga poest

Tabasalu MKK

Mari
Mesilane

8a

69

Arina Laanemets

Koos on lõbus

Tabasalu MKK

Mari
Mesilane

8a

70

Geitrud Pank

Ükskord

TÜG

Lea Netz

8a

71

Geitrud Pank

 

Tabasalu NK

 

8a

72

Kirke Viira

Kõik koos

TÜG

Lea Netz

8a

73

Hannah Allmann
Anett Mitt

Talverõõm

Tabasalu MKK

Mari
Mesilane

8a

74

Brit  Aller

Lohe viib kaasa

Tabasalu MKK

Mari
Mesilane

9a

75

Mailis Karmel
Kuldsaar-
Adamson

Uut aastat
tervitamas

Tabasalu MKK

Mari
Mesilane

9a

III-IV koht

76

Evely Lindjärv

Perega Eestimaad
koristamas

Tabasalu MKK

Mari
Mesilane

9a

I koht

77

Kreeta Juhandi

Puhkusel

Tabasalu MKK

Mari
Mesilane

9a

78

Karola Piire

Oleme veel algajad
uisutajad

Tabasalu MKK

Mari
Mesilane

9a

II koht

79

Samuli Martin

Meil on lõbus

Tabasalu MKK

Mari
Mesilane

9a

80

Kristiina Jane Ruuto

Perega puhkusel

Tabasalu MKK

Mari
Mesilane

9a

81

Martin Koiksoon

Perega seenel

TÜG

Lea Netz

9a

82

Katrin Glück

Kabemäng

TÜG

Lea Netz

9a

83

Marcus Murumäe

Abistame ema

TÜG

Lea Netz

9a

84

Triinu Helena Pajumäe

Mina ja ema

TÜG

Lea Netz

9a

85

Markus Remmet

Sportlik pere

TÜG

Lea Netz

9a

86

Markus Remmet

Kahekesi

TÜG

Lea Netz

9a

87

Andreas Sepp

Toreda seikluse lõpp

Vääna LA

 

9a

88

Anette Kontson

Aias

TÜG

Lea Netz

9a

89

Isabella Pebsen

Isaga kelgutamas

TÜG

Lea Netz

9a

90

Saskia Rior

Perega puhkamas

Tabasalu MKK

Mari
Mesilane

10a

I koht

91

Keity Härm

Suusatamas

Tabasalu MKK

Mari
Mesilane

10a

II koht

92

Laura Tammerand

Minu pere oma hoovis

Tabasalu NK

 

10a

93

Kerttu Kolga

Meie pere jalutamas

Keila-Joa SIK

 

10a

94

Hans Dietrich
Krenštrauch

Metsas jalutamas

TÜG

Lea Netz

10a

95

Eva-Lotta Metsla

Meie koera talvekostüüm

Tabasalu MKK

Mari
Mesilane

10a

96

Rebeca Hulkko

 

Vääna LA

 

10a

97

Karl Johan Lõhmus

Perega matkal

Keila-Joa SIK

 

12a

98

Gelena Poletajeva

Minu pere lood

Keila-Joa SIK

Mare Hallik

12a

99

Kristiina Nurmhein

Perega jalutamas

Keila-Joa SIK

 

13a

100

Dimitri Ivantsor

Minu pere on mu südames

Keila-Joa SIK

 

14a

101

Andreas Pajula
Kaspar Soots

Vennaga aega veetmas

Keila-Joa SIK

Mare Hallik

16a,
15a

102

Fred Suni

Pere läbi minu silmade

Keila-Joa SIK

Mare Hallik

16a,

 

KIRJATÖÖD

 

 

 

 

1

Steve Rosar

Meie pere lood

Keila-Joa SIK

Leida Rätsep

17a

2

Saara Tagen

Todi

Keila-Joa SIK

Leida Rätsep

17a

3

Ants Look

Minu pere lood

Keila-Joa SIK

Leida Rätsep

16a

4

Andreas Pajula

Mälestusi kurvast ja
heast

Keila-Joa SIK

Rita
Niinemäe

15a

5

Gelly Olema

Minu ema

Keila-Joa SIK

Rita
Niinemäe

15a

6

Laura Valk

Minu pere 

Tabasalu NK

 

10a

7

Chiara Britt Masing

Ülaseid korjamas

Vääna Kool

Irina Raidma

9a

8

Liisi Torv

Meie pere lood

Vääna Kool

Helme
Smirnova

12a

9

Mihkel Kaljuvee

Meie pere üheskoos

Vääna Kool

Tiiu Tuisk

10a

10

Andreas Tavast

Meie pere üheskoos

Vääna Kool

Tiiu Tuisk

10a

11

Bianca Jaansalu

Meie pere üheskoos

Vääna Kool

Tiiu Tuisk

10a

12

Tanek Korv

Meie pere üheskoos

Vääna Kool

Tiiu Tuisk

11a

 

 

 

 

 

 

 

Mõisa Mõmmid
rühmatöö

 

 

 

6-7 a

 

Birgit Loot

 

Vääna kool

Piret Meltsas

 

 

Luisa Viisileht

 

 

 

 

 

Anette Maasik

 

 

 

 

 

Kelly Polukainen

 

 

 

 

 

Reino Leidre

 

 

 

 

 

Aet Valdi

 

 

 

 

 

Saskia Suurmets

 

 

 

 

 

Cris-Robert Rätsep

 

 

 

 

 

Oliver Rebane

 

 

 

 

 

Nele Pikma

 

 

 

 

 

Sandra Himma

 

 

 

 

 

Leigo Tõnissaar

 

 

 

 

 

Arabella Pard

 

 

 

 

 

Timo Tähka