AVALEHT

ÜHINGUST

ÜRITUSED

PROJEKTID


PARTNERID


TOETAJAD


LIIKMEKS
ASTUMINE




 

HARKU VALLA LASTE JA NOORTE OMALOOMINGUKONKURSS
"NAER ON TERVISEKS "

2006. aasta lõpus kuulutas Harku Valla Lastekaitse Ühing välja järjekordse laste ja noorte omaloomingukonkursi teemal "Naer on terviseks".
Konkursil oli võimalik osaleda nii kirja- kui kunstitöödega. Osales 70 konkursitööd. Parimad selgitati välja arvestades vanusegruppe ja töö iseloomu. 

KONKURSITINGIMUSED

PILDID NÄITUSE AVAMISELT JA AUTASUSTAMISELT

FOTOSID KONKURSITÖÖDEST

KOKKUVÕTE KUNSTITÖÖDEST
Jrk.nr osaleja nimi vanus/klass õppeasutus juhendaja töö pealkiri auhinnaline koht
4-5-aastased
1. Maarja Mihkelson 3-aastane Rannamõisa lasteaed Riina Sander "Lammas"  
2. Oskar Sarapuu 3-aastane Rannamõisa lasteaed Riina Sander "Lammas"  
3. Beverly Buchwald 5-aastane Rannamõisa lasteaed Riina Sander "Naeratus" hea töö
4. Marleen Niibek 5-aastane Rannamõisa lasteaed Riina Sander "Naeratus"  
5. Karolin Kormik 5-aastane Rannamõisa lasteaed Riina Sander "Naeratus"  
6. Kris Porovarde 4-aastane Tibutare lasteaed Ave Peebo "Õnnelik mina" III koht
7. Richard Johannes Rasina 5-aastane Tibutare lasteaed Ave Peebo "Veekeskuses" II koht
8. Natali Kell 5-aastane Tibutare lasteaed Ave Peebo "Tsirkuses"  
9. Catlyn Lepman   Rannamõisa lasteaed Riina Sander "Rebane läheb urgu"  
10. Mari-Liis Joala 5-aastane Tibutare lasteaed Ave Peebo "Õnnelik perekond"  
11. Karl Kristjan Sander 5-aastane Tibutare lasteaed Ave Peebo "Õnnelik perekond" I koht
12. Caspar Lääts 4-aastane Rannamõisa lasteaed Riina Sander "Rebane läheb urgu"  
13. Mia Lotta Marquardt 4-aastane Teelahkme lasteaed Mari Mesilane    
14. Naatan Kägu 4-aastane Teelahkme lasteaed Mari Mesilane    
6-7-aastased
1. Oliver Rass   Teelahkme lasteaed Mari Mesilane    
2. Ruth Kübard   Teelahkme lasteaed Mari Mesilane    
3. Johannes Volt   Teelahkme lasteaed Mari Mesilane    
4. Arina Laanemets   Rannamõisa lasteaed Riina Sander "Puuviljanäod" hea töö
5. Iris Rumm   Rannamõisa lasteaed Riina Sander "Puuviljanäod"  
6. Anna Sepman   Rannamõisa lasteaed Riina Sander "Puuviljanäod"  
7. Diana Prokoptšik 7-aastane Vääna Lasteaed-algkool Ivi Küla    
8. Jakob Joonas 6-aastane Vääna Lasteaed-algkool Ivi Küla    
9. Saara Lorette Männisalu 7-aastane Muusikakooli Loovusklass Mari Mesilane   hea töö
10. Saskia Riivor 7-aastane Tab. Muusikakooli Kunstiklass Mari Mesilane    
11. Kristiina Jane Ruuto 7-aastane Tab. Muusikakooli Kunstiklass Mari Mesilane   III koht
12. Greta-Maria Kivi   Tibutare Ave Peebo "Mis mind õnnelikuks teeb"  
13. Karl Eric Uuetalu   Tibutare Ave Peebo "Hea tuju, paha tuju, kõige halvem tuju"  
14. Rasmus Kalep 6-aastane Tibutare Ave Peebo "Hea tuju, paha tuju" II koht
15. Geitrud Pank 6-aastane Tibutare Ave Peebo "Mis mind õnnelikuks teeb"   
16. Kaspar Säär 7-aastane Tibutare Ave Peebo "Sportlik ja lõbus isadepäev"  
17. Oliver Loorits 7-aastane Tibutare Ave Peebo "Sportlik ja lõbus isadepäev" I koht
18. Kristjan Rikas 7-aastane Keila-Joa SIK Siiri Raudna "Naer on terviseks"  
19. Sofia Teeriaho 6-aastane Teelahkme lasteaed Mari Mesilane    
20. Agneta Joller 6-aastane Tibutare Ave Peebo "Hea tuju ja paha tuju"  
21. Siim Liinat 6-aastane Tibutare Ave Peebo Vaatame issiga "Jääaega"   
22. Meril Ploompuu 6-aastane Tibutare Ave Peebo "Mis mind õnnelikuks teeb"   
23. Marleen Einpalu 7-aastane Tibutare Ave Peebo "Mis mind õnnelikuks teeb"  
24. Andra Junalainen   Teelahkme lasteaed Mari Mesilane    
25. Chrisabell Merilee Riives 6-aastane Teelahkme lasteaed Mari Mesilane   hea töö
26. Johannes Volt 6-aastane Teelahkme lasteaed Mari Mesilane    
27. Annabel Voivoda 6-aastane Teelahkme lasteaed Mari Mesilane    
Kollektiivne töö
  Miisude rühm   Vääna Lasteaed-algkool Deivi Pard    
  Mõmmid:   Vääna Lasteaed-algkool Piret Meltsas    
  Pärl Pikani          
  Oliver Pikani          
  Leigo Tõnissaar          
  Chiara Britt Masing          
8-9-aastased
1.
Inge-Liine Korm 8-aastane Keila-Joa SIK Siiri Raudna    
2.
Keity Härm 8-aastane Tabasalu Muusikakooli Kunstiklass Mari Mesilane   I koht
3.
Suzanna Suslikova 9-aastane Tabasalu Muusikakooli Kunstiklass Mari Mesilane    
4.
Marili Põld 9-aastane Tabasalu Muusikakooli Kunstiklass Mari Mesilane   hea töö
10-11-aastased
1.
Bety Mehide 11-aastane Tab. Muusikakooli Kunstiklass Mari Mesilane   I koht
2.
Anette Põldsalu 10-aastane Vääna Lasteaed-algkool Ivi Küla   hea töö
3.
Iti-Triinu Grepp 10-aastane Vääna Lasteaed-algkool Ivi Küla    
4.
Gelena Poletajeva 10-aastane Keila-Joa SIK Riina Kontson "Naerda saab tsirkuses" II koht
5.
Helina Torv   Vääna Lasteaed-algkool Ivi Küla "Naerupisikud"  
6.
Karl Oiluk 10-aastane Keila-Joa SIK Siiri Raudna    
7.
Anette Põldsalu 10-aastane Vääna Lasteaed-algkool Tiiu Tuisk    
12-14-aastased
1. Tiiu Rebase 14-aastane Keila-Joa SIK Mare Hallik    
2. Sille Dammann 14-aastane Keila-Joa SIK Mare Hallik    
3. Kerli Võsa 13-aastane Tab. Muusikakooli Kunstiklass Mari Mesilane   II koht
4. Mariliis Carolin Kümnik 12-aastane Tab. Muusikakooli Kunstiklass Mari Mesilane    
5. Aliis Mehide 12-aastane Tab. Muusikakooli Kunstiklass Mari Mesilane   I koht
6. Katly Ala 12-aastane Tab. Muusikakooli Kunstiklass Mari Mesilane    


KOKKUVÕTE KIRJATÖÖDEST

1. Liisi Torv   Vääna Lasteaed-algkool Tiiu Tuisk Naer on terviseks  
2. Tanek Korv   Vääna Lasteaed-algkool Tiiu Tuisk Õunapuu lugu  
3. Mirko Nei   Keila-Joa SIK Leida Rätsep Naer on terviseks  
4. Heikki Piir   Keila-Joa SIK Leida Rätsep Naer on terviseks  
5. Merilin Sarv   Keila-Joa SIK Rita Niinemäe Naer on terviseks  
6. Gelly Olema   Keila-Joa SIK Rita Niinemäe Naer on terviseks  
7. Kati Kukk   Keila-Joa SIK Rita Niinemäe Naer on terviseks