AVALEHT

ÜHINGUST

ÜRITUSED

PROJEKTID


PARTNERID


TOETAJAD


LIIKMEKS
ASTUMINE
 

 JÕULURETK 2013
VÄÄNA-JÕESUU KOOLIS 8.detsembril

Sel aastal kogunesid jõuluretkelised Vääna-Jõesuu uude koolimajja, et koos meisterdada ja Jõuluvana vastu võtta. Kooli ümbruses sai läbida vahva retkeraja, kus tuli lahendada mitmeid ülesandeid ja oma võimeid proovile panna. Retke lõpetuseks võis lõkke kohal viinereid küpsetada ja soojasaamiseks teed juua.
Täname Vääna-Jõesuu kooliperet, kes meil lahkelt oma ruume kasutada lubas ja Tridens AS-i, kes aitas suu magusaks saada.
Aitäh kõigile osalejatele! Teiega oli vahva koos toimetada!


Lapsed kirjutasid usinasti kirju Jõuluvanale. Kirjad koguti kenasti kokku ja saadetakse Jõgevale Jõuluvana postkontorisse.


/Foto: Kaja Rasmann/


Lapsed kaunistasid piparkooke ja said suud magusaks.


/Foto: Kaja Rasmann/


Meisterdasime mitmetes töötubades, kus valmisid jõulukaunistused ja -kaardid


/Foto: Kaja Rasmann/


Õues otsisid tublid jõuluretkelised üles ülesandepunktid, vastasid jõuluteemalistele küsimustele ja sooritasid vahvaid harjutusi.


Õues toimetades läheb kõht ikka tühjaks ja lõkke kohal küpsetatud toit maitses hästi. Kõrvale sai juua sooja piparmünditeed.


Jõuluürituse lõpetuseks tuli laste rõõmuks kohale ka kohalik Jõuluvana, kellele kõik koos vahvat päkapikutantsu tantsiti.


Jõuluvana jagas lastele maiustusi ja HVLÜ logoga helkureid. Lapsed, kel salmid-laulud selged, said Jõuluvanale kõik õpitu kenasti ette kanda.