AVALEHT

ÜHINGUST

ÜRITUSED

PROJEKTID


PARTNERID


TOETAJAD


LIIKMEKS
ASTUMINE
 

LASTEKAITSEPÄEV 2008

1.juunil tähistasime lastekaitsepäeva. Harku valla elanikud kogunesid Tabasalu Ühisgümnaasiumi juurde, et osa saada meeleolukast pereüritusest.
Päeva avas väikeste laululaste esinemine, millele järgnes lasteteater Lehvalehva  näidend “Kadunud kroon”. Etenduses köitis publikut nii näitlejate pillimäng kui ka hoogne humoorikas  lavaline liikumine.
laululapsed

etendus
/Lasteteater LehvaLehva etendus "Kadunud kroon"/

Ürituse päevajuhina astus üles haldjakostüümis Kadri Lepik.
haldjas

Haldjaid leidus lastekaitsepäevapeol veelgi. Kohal oli Helmehaldja esindus, pakkudes kõigile huvilistele võimalust osaleda helmesehete valmistamise õpitoas. Samas sai tutvuda ka polümeersavi fimoga, millest juhendajate abiga võis meisterdada värvikirevaid helmeid. Nõnda said lapsed ja nende emadki kaela sillerdavad helmekeed ning kaasa ehete tegemise pisiku.
helmehaldjas
/Helmekeede ja fimopärlite meisterdamise õpituba/

Gümnaasiumihoovi sobis suurepäraselt ka kooliteemaline aruteluring, mida ohjas psühhiaater Petra Poolamets. Lapsed panid pabertahvlile kirja, mis neile koolis meeldib ja millega nad rahul ei ole. Arutleti ka selle üle, mida õpilased ise teha saaks, et koolis paremini läheks.
arutlus
/Petra Poolamets vedamas kooliteemalist arutelu/

Nupumehed katsusid koolifuajees rammu malelaudade taga. Läbi viidi malesimultaan, kus Sander Kukk - kolmekordne Eesti noortemeister - mängis üksinda mitmete vastastega.
male

Eemal, palliplatsil käis kohtunike valvsa pilgu all äge tänavakorvpallivõistlus, kus oli nii hulk mängumehi kui ka kaasaelajaid. Mängu lõppedes jagati auhindu ning diplomeidki.
korvpall
/Korvpallivõistlus/

Koolistaadionile jagus tegevust veelgi. Kohal olid Muraste Piirivalvekooli mehed, kelle juhtimisel viidi läbi õhkrelvadest tulistamise võistlus. Ootuspäraselt kogunes täpsust laskma meespere, kuid samaväärselt pakkusid lasketiirus konkurentsi ka õrnema soo esindajad.
laskmine

Tabasalu Spordikompleksi mängutoas leidis aset beebivõimlemistund, kus noored emmed tegid Päikesetantsu võimlemisõpetaja Kei Kvarnstromi juhendamisel pisipõnnidega arendavaid harjutusi.
beebid

Veidi suuremad lapsed lustisid samal ajal batuudil hüpates ning asfaldile valmisid taas kord imevahvad kriidijoonistused.
asfaldijoonistused

batuut

mullid
/Muuhulgas oli kõigil lastekaitsepäevalistel võimalik ka suuri seebimulle puhuda/

Populaarseks kujunes näomaalingutenurk ning sealsamas oli võimalik ka kividest kunstiteoseid luua. Abiks olid akrüülvärvid ja pintslid.
maaling
/Kehamaalingut teostamas/

Naisperele jagasid suviseid meiginippe Oriflame`i konsultandid. Kohapeal oli võimalik testida näonaha seisundit ning tutvuda kosmeetikatoodetega.
oriflame

Koolihoovis tegutses veel kohvik, mis pakkus Kadarbiku talu tervislikke mahlasid ning mitmeid erinevaid kodusvalmistatud küpsetisi.
kohvik

Pärastlõunal jõudis kätte esinemiste aeg. Lavale astusid vahvad karatepoisid koos treener sensei Rene Toomega. Demonstreeriti erinevaid võitlusvõtteid ning neid imiteerivaid katasid.
karate

Lastekaitsepäeva lõpuossa mahtus Harku valla koolides korraldatud konkursi “Sõbralik laps 2008” võitjate autasustamine. Kõige sõbralikumad koolilapsed said meeneks keraamilised auhinnaplaadid ja tänukirjad.
sobralik

Ürituse võttis kokku kõikide osalejakaardi täitnute vahel toimunud suur auhinnaloos. Kinkekaardid ja auhinnad panid välja Harku Valla Lastekaitse Ühing ning hulgaliselt toetajaid, nende seas Lucca Restoran, AS Leibur, Oriflame, restoran BabyBack ja teised.
auhinnad
/Peaauhinnaks oli kangaskiik/

Täname kõiki osalejaid ja toetajaid, kelle abil tore üritus toimuda sai!
Tänusõnad Harku Vallavalitsusele, Kadarbiku talule, Lucca Restoranile, AS Leiburile, BabyBack'i restoranile, Tabasalu Ühisgümnaasiumile, Helmehaldja esindusele, Muraste Piirivalvekoolile.

Harku Valla Lastekaitse Ühing

  liikmed
Harku Valla Lastekaitse Ühingu liikmed ürituse lõppedes